Praca: Doradca Klienta

Ogłoszenie numer: 1886266, z dnia 31-12-2017

Klient portalu Praca.pl

Międzynarodowa firma usług finansowych poszukuje w Polsce kandydatów na stanowisko:

Doradca Klienta

Miejsce pracy: / Poznań i okolice

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie Klientów,
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie produktów finansowych,
  • Dbanie o jakość sprzedaży i obsługę klienta,
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe,
  • Świadectwo o niekaralności,
  • Komunikatywność,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Odpowiedzialność,
  • Kreatywność.

Oferujemy

  • Profesjonalne przygotowanie do zawodu,
  • Indywidualną ścieżkę kariery,
  • Samodzielne stanowisko pracy,
  • Bezterminową umowę o współpracę,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Motywacyjny system wynagrodzeń,
  • Przyjazną atmosferę.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/doradca-klienta_1886266.html

obsługa kasowa sprzedaż podstawowych produktów banku aktywne pozyskiwanie Klientów indywidualnych komunikatywność dyspozycyjność (również w soboty i niedziele) bardzo dobre umiejętności sprzedażowe mile widziane osoby z doświadczeniem w sprzedaży