Praca: Przedstawiciel ubezpieczeniowy

Ogłoszenie numer: 1935716, z dnia 14-03-2018

Klient portalu Praca.pl

Przedstawiciel ubezpieczeniowy

Miejsce pracy: / Warszawa

Opis stanowiska

  • realizacja założonych planów sprzedażowych
  • aktywne pozyskiwanie oraz budowaniu relacji z klientami
  • dbałość o najwyższe standardy jakości obsługi klienta zgodnie z wymaganiami firmy

Wymagania

Jeśli jesteś osobą, która:

  • potrafi budować długotrwałe relacje oraz nawiązywać kontakty biznesowe
  • dobrze organizuje swoją prace
  • jest nastawiona na realizację celów oraz współprace w zespole

Oferujemy

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • wyzwania dające możliwość rozwoju osobistego
  • unikatową wiedzę i kompetencje
  • udział w wielu pasjonujących szkoleniach
  • elastyczny czas pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z prowizji i premii

Jesteś zainteresowany? Czekamy na Ciebie!

W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/przedstawiciel-ubezpieczeniowy_1935716.html

obsługa kasowa sprzedaż podstawowych produktów banku aktywne pozyskiwanie Klientów indywidualnych komunikatywność dyspozycyjność (również w soboty i niedziele) bardzo dobre umiejętności sprzedażowe mile widziane osoby z doświadczeniem w sprzedaży