Praca: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Nr ref.: PH/BI/R/02/2018
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Negocjowanie warunków współpracy
  • Utrzymywanie bieżących relacji handlowych z klientami
  • Analiza i weryfikacja zapytań ofertowych
  • Nadzór nad realizacją zamówień sprzedaż
  • Bieżące raportowanie w CRM
  • Przyjmowanie reklamacji od klientów, tworzenie protokołów reklamacyjnych
  • Monitoring konkurencji
  • Monitorowanie i windykacja należności
WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciel Handlowy (mile widziane w branży budowlanej)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość obsługi komputera
  • Wysoka motywacja i zaangażowanie w pracę
KANDYDATOM OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet szkoleń wstępnych
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie, opieki medycznej i programu sportowego dla Pracowników i ich rodzin
  • Konkursy motywacyjne
  • Szkolenia produktowe w kraju i za granicą
  • Satysfakcjonującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość zdobywania doświadczenia i kontynuowania rozwoju zawodowego
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/przedstawiciel-handlowy_1913161.html
Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (t.jedn. Dz.U.2016.922) wyrażam zgodę
na gromadzeniei przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb wszystkich procesów rekrutacji
prowadzonych przez Plastics Group Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, przy czym dotyczy
to zarówno procesów rekrutacyjnych prowadzonych aktualnie jak i w przyszłości
(do czasu ewentualnego odwołania przeze mnie tej zgody), na wszelkie stanowiska.

obsługa kasowa sprzedaż podstawowych produktów banku aktywne pozyskiwanie Klientów indywidualnych komunikatywność dyspozycyjność (również w soboty i niedziele) bardzo dobre umiejętności sprzedażowe mile widziane osoby z doświadczeniem w sprzedaży