Praca: Opiekun Klienta

Finance Care Sp z o.o. jest spółką z Grupy Work Service S.A., która współpracuje z renomowanymi bankami oraz firmami z sektora ubezpieczeniowego. Instytucje finansowe cenią sobie usługi Finance Care Sp z o.o. z zakresu HR i outsourcingu funkcji personalnej, dzięki którym mogą się w pełni skoncentrować na swojej podstawowej działalności gospodarczej. Od 1998 roku Finance Care z sukcesem wdrożył dziesiątki rozwiązań wśród wiodących banków i firm ubezpieczeniowych. Profesjonalizm Finance Care został uhonorowany tytułem Najlepsza firma HR dla banków, przyznanym przez prestiżową „Gazetę Bankową".

Obecnie dla naszego Klienta, renomowanego Banku, poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Opiekun Klienta

Miejsce pracy: Rzeszów, Mielec, Dębica, Krosno, Przemyśl, Stalowa Wola

Nr Ref.: 1/FC/2013

Zadania:
  • obsługa kasowa
  • sprzedaż podstawowych produktów banku
  • aktywne pozyskiwanie Klientów indywidualnych
Wymagania:
  • komunikatywność
  • dyspozycyjność (również w soboty i niedziele)
  • bardzo dobre umiejętności sprzedażowe
  • mile widziane osoby z doświadczeniem w sprzedaży
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • profesjonalne szkolenie zakończone egzaminem
  • pracę w młodym dynamicznym zespole
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/opiekun-klienta_345130.html
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

obsługa kasowa sprzedaż podstawowych produktów banku aktywne pozyskiwanie Klientów indywidualnych komunikatywność dyspozycyjność (również w soboty i niedziele) bardzo dobre umiejętności sprzedażowe mile widziane osoby z doświadczeniem w sprzedaży