Praca: Konsultant telefoniczny ds. kontaktu z przewoźnikami

Jesteśmy firmą spedycyjną działającą od 2005 roku na rynku krajowym i zagranicznym.

Wszelkie informacje o firmie znajdziecie Państwo na naszej stronie www.euro-solution.com.pl

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Konsultant telefoniczny ds. kontaktu z przewoźnikami
Miejsce pracy: Suchy Las, ul. Klonowa 4, k/Poznania

Zadania:
  • telefoniczne podtrzymywanie i rozwijanie relacji z obecnymi przewoźnikami
  • przygotowywanie i prezentacja ofert oraz negocjacje
  • współpraca z działem operacyjnym i pozostałymi działami spółki
Wymagania
  • Znajomość branży spedycyjnej
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Komunikatywność, otwartość
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta i/lub sprzedaży

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie, umowa o pracę (po okresie próbnym)
  • możliwość awansu i kształtowania własnej ścieżki kariery zawodowej
  • szkolenia merytoryczne oraz z obszaru kompetencji miękkich
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w profesjonalnym zespole
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/konsultant-telefoniczny-ds-kontaktu-z-przewoznikami_1888017.html

obsługa kasowa sprzedaż podstawowych produktów banku aktywne pozyskiwanie Klientów indywidualnych komunikatywność dyspozycyjność (również w soboty i niedziele) bardzo dobre umiejętności sprzedażowe mile widziane osoby z doświadczeniem w sprzedaży