Praca: Inżynier Chłodnictwa

DTS Serwis to ogólnopolska firma z branży wentylacji, klimatyzacji chłodnictwa, pomp ciepła oraz fotowoltaiki.

W chwili obecnej poszukujemy osoby na samodzielne stanowisko:

Inżynier Chłodnictwa

Miejsce pracy:

Obowiązki
  • Obsługa klienta sieciowego
  • Przygotowywanie ofert na systemy chłodnictwa
  • Projektowanie systemów chłodniczych
  • Obsługa i nadzór realizowanych projektów
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu średnio zaawansowanym
  • Doświadczenie w branży chłodniczej
  • Znajomość branży i rynku z zakresu chłodnictwa
  • Umiejętność doboru wszystkich komponentów chłodniczych
  • Umiejętność projektowania instalacji chłodniczych w programie Autocad
  • Samodzielność
  • Ambicja
  • Czynne prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • Prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Samochód służbowy
  • Możliwość rozwoju
  • Motywacyjny system wynagrodzeń

W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/inzynier-chlodnictwa_1894227.html

obsługa kasowa sprzedaż podstawowych produktów banku aktywne pozyskiwanie Klientów indywidualnych komunikatywność dyspozycyjność (również w soboty i niedziele) bardzo dobre umiejętności sprzedażowe mile widziane osoby z doświadczeniem w sprzedaży