O satysfakcji czyli nastawienie do pracy

images (17)Nastawienie do pracy jest jedną z najważniejszych kwestii w zawodzie handlowca. Od niego zależy twój sukces. Pan Jarosław pracujący od wielu lat w branży handlowej w Sosnowcu w województwie śląskim radzi:
– Pracując zacznij od szacunku dla samego siebie. Doskonaląc swoje umiejętności, zdobywając nową wiedzę, nie zapominaj o poczuciu dumy z własnych osiągnięć. Klienci będą cię szanowali jeśli ty będziesz szanował(-a) samego(samą) siebie. Odczytując właściwie intencje ludzi zastanowisz się kilkukrotnie zanim uznasz ich zachowanie za złośliwe czy negatywne.
Pracując nad sobą zmień swoje nastawienie. W sytuacjach w których uczestniczysz szukaj korzyści a nie strat. Nie ograniczaj się uznając sprawy z góry za przegrane, działaj niezależnie, a będziesz zawsze przygotowany(-a) na nietypowe sytuacje. Czasami droga do sukcesu jest kręta, niech porażki cię wzmacniają- pamiętaj, że wszystko dzieje się z jakimś skutkiem. Działaj z uśmiechem i energią. Motywacja, wiara i zaangażowanie są twoją siłą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *